فروشگاه خرید پرچم – چاپ و تولید پرچم 

خرید پرچم رومیزی

پرچم رومیزی

پرچم رومیزی در ابعاد 30*20 سانتی متر و به صورت ریشه دوزی شده و بدون ریشه به همراه لوگوی اختصاصی مشتری چاپ و تولید می گردد .از پرچم رومیزی می توان جهت استفاده بر روی میز مدیران , کارمندان , سالن های کنفرانس , همایش ها و …. استفاده کرد . همچنین پرچم رومیزی بهترین هدیه تبلیغاتی از طرف شرکت ها و موسسات به مشتریان و یا عاملیت های مجاز و یا نمایندگی ها می باشد . شرکت ایرانیان پابلیش آمادگی خود را جهت تولید  و فروش انواع پرچم های رومیزی با بالاترین کیفیت و  قیمتی مناسب در کوتاهترین زمان اعلام می نماید.

پرچم تشریفات ایران

پرچم تشریفات

پرچم های تشریفات در ابعاد 150*90 سانتی متر به صورت ریشه دار و بدون ریشه بوده و در انواع گوناگونی چاپ و تولید می گردند . پرچم تشریفات یکی از مهمترین المان های اتاق مدیران،کارمندان،سالن های کنفرانس ، همایش ها و …. می باشد . پرچم های تشریفات باعث هویت بخشیدن به یک سازمان یا مجموعه می گردند. ما در ایرانیان پابلیش این افتخار را داشته ایم انواع پرچم های تشریفات را برابر با درخواست مشتریان و همراه با آخرین تکنولوژی های روز در صنعت چاپ و استفاده از بهترین متریال تولید و عرضه نموده و با کیفیتی مطلوب به مشتریانمان ارائه نماییم .

پرچم اهتزاز عمودی ایران

پرچم ایران

فروش انواع پرچم ایران بصورت اهتزاز ، رومیزی و تشریفات در سالهای اخیر افزایش چشمگیری داشته است ،  پرچم های اهتزاز ایران به صورت افقی و عمودی در سایزهای گوناگونی تولید می گردند که برخی از سایزهای پرفروش آنها را می توانید در صفحه ی اختصاصی پرچم ایران مشاهده نمایید . ما در ایرانیان پابلیش می توانیم انواع پرچم ایران را با کیفیتی برتر و برابر خواست مشتری تولید و عرضه نماییم .

پرچم اهتزاز

پرچم اهتزاز

چاپ و تولید پرچم های اهتزاز بصورت عمودی و افقی در سایزهای متنوعی انجام می شود . پرچم های اهتزاز جهت مقاصد گوناگونی استفاده می گردند از جمله استفاده از پرچم های اهتزاز می توان به عنوان مثال استفاده شهرداری ها جهت آذین بندی خیابان ها و بزرگرراه ها و …  نام برد  همچنین شرکت ها و سازمان ها از پرچم های اهتزاز جهت بر افراشته شدن نماد سازمان و یا مجموعه از آن نیز استفاده می نمایند.

پرچم مذهبی افقی

پرچم مذهبی

تولید پرچم های مذهبی ،با تنوعی بسیار گسترده و در انواع اهتزاز ، پلاکارد ،‌رومیزی ، تشریفات ، ریسه و … انجام می گیرد . پرچم های اهتزاز مذهبی به صورت عمودی و افقی و در سایز های متنوع و متناسب با مناسبت های مختلف از جمله اعیاد و یا ایام سوگواری ها تولید می گردند .

پرچم رومیزی کشورها

پرچم کشورهای خارجی

پرچم هر کشوری نماد و نشان آن کشور است . یکی دیگر از خدماتی که توسط ایرانیان پابلیش ارائه می گردد چاپ انواع پرچم کشور های خارجیاست که شامل پرچم رومیزی ، پرچم تشریفات  و پرچم اهتزاز می باشد . پرچم کشورهای خارجی در مکان های زیادی قابل استفاده است.

ریسه پرچم الوان

ریسه پرچم

ریسه پرچم جهت آذین بندی خیابان ها و میادین شهر به مناسبت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد . ریسه پرچم در انواع ایران و الوان و در اشکال مستطیلی ، مثلثی و نیم دایره می باشد . ریسه های پرچم در بسته های 10 متری و 50 متری تولید می گردند .

پایه های-پرچم-رومیزی

پایه پرچم

تولید انواع پایه های پرچم اعم از پایه پرچم رومیزی و پایه پرچم تشریفات یکی دیگر از انواع خدمات و تولیداتی می باشد که توسط مجموعه ایرانیان پابلیش انجام می گردد. لازم به ذکر است که آبکاری پایه های فلزی بصورت طلایی و نقره ای انجام می گردد.

گفتگوی آنلاین در واتس آپ