چاپ و تولید پرچم تشریفات

پرچم تشریفات مخروطی

مخروطی بدون ریشه از جنس پارچه  ساتن درجه یک  چاپ دیجیتال به همراه برش لیزری

پرچم تشریفات مخروطی

مخروطی ریشه دار از جنس پارچه  ساتن مات درجه یک  چاپ دیجیتال

پرچم تشریفات بانک

جنس پارچه ساتن درجه یک مات چاپ دیجیتال

پرچم تشریفات ترکیه

جنس پارچه  ساتن براق درجه یک  چاپ دیجیتال

مشخصات پرچم تشريفات :

  • نوع پارچه : ساتن مات درجه يک –  ساتن براق درجه يک
  • ابعاد پرچم : 150×90 سانتي متر
  • نوع ريشه دوزي : ريشه دوزي دوبل ( لازم به ذکر است که مدل مخروطي این پرچم را ميتوان بدون ريشه هم توليد نمود )
  • رنگ ريشه : ريشه ها در رنگ بندي هاي متنوع و به انتخاب مشتري مي باشد
  • ميله و پايه پرچم : پايه پرچم از جنس چدن و در رنگ هاي نقره اي و طلايي مي باشد و ميله آن قابليت تنظيم ارتفاع به اندازه ي 230 سانتي متر را دارد .
  • نوع چاپ : چاپ سابلیمیشن که به صورت یکرو و دورو امکان چاپ می باشد. (قابل توجه است که پرچم های مدل مخروطی فقط به صورت یکرو چاپ می گردند )

توضیحات و بررسی

امروزه بسیاری از سمینار ها و مراسم های مختلف در نمایشگاه ها برگزار می شود و بسیاری از شرکت ها در صدد نمایش نام برند و شرکت خود در این مراکز هستند. پرچم تشریفات از جمله مواردیست که برای قرار دادن در این مکان ها مورد استفاده قرار می گیرد. ویژگی های این پرچم باعث افزایش بازدید و جلب نظر بینندگان خواهد شد. در واقع اغلب مراکز برای نمایش نماد و یا نام برند خود از پرچم تشریفات استفاده می کنند.

پرچم  تشریفات در چه مکان هایی استفاده می شود؟

سوال بسیاری از افراد این است که باید پرچم تشریفات را در چه مکانی قرار داد. همانطور که می دانید این پرچم به صورت ایستا بوده و در روی پایه ای قرار گرفته است و به همین خاطر محل قرار دادن آن روی زمین است. اگرچه پرچم های تشریفات در اندازه های مختلفی عرضه می شود اما بهتر است تا پرچم های هم اندازه در کنار یکدیگر قرار گیرند.

بسیاری از مراسم و تشریفات خاص اداری را باید با وجود پرچم تشریفات برگزار کرد و لذا قرار دادن پرچم در این موارد ضرورت دارد. همچنین در برخی از ادارت و هتل ها خواهیم دید که در روبروی درب ورودی از این نوع پرچم  استفاده می شود.

در اغلب مراسمها با حضور دیپلمات های ایرانی و خارجی نیز از پرچم تشریفات استفاده می شود. این پرچم می تواند در این مراسم شامل نام سازمان ها و یا پرچم کشور های مختلف باشد.

اگرچه پرچم تشریفات در بسیاری از مکان ها قرار داده می شود اما ویژگی های این پرچم باعث نمایش هر چه بهتر آن خواهد شد و لذا با دقت در این انتخاب می توان به این مهم دست یافت.

با وجود قرار دادن انواع پرچم تشریفات در نمایشگاه ها و غرفه ها می توان به یک برند یا مراسم رسمیت بخشید و به همین خاطر بسیاری از مراکز با قرار دادن این پرچم با نماد خود و پرچم کشور همچون پرچم ایران این رسمیت را ایجاد می کنند.

پرچم تشریفات ایران

ویژگی های انواع پرچم تشریفات

اگرچه سوالات زیادی ذهن خریداران را مشغول می سازد اما مهم ترین مسئله آن است که هنگام خرید انواع پرچم تشریفات باید به چه اصولی دقت نمود. اندازه انواع این پرچم یکی از پارامتر های مهم در این انتخاب است که استاندارد های مشخصی دارد.

معمولا انواع پرچم تشریفات را در اندازه ای به طول 150 سانتی متر و عرض پرچم  90 سانتی متر تهیه می کنند. این پارامتر گاها تغییر کرده و اندازه ای بزرگتر بین 170*100 سانتی متر نیز تهیه می شود. توصیه می شود در مراکزی که از چند پرچم باید در کنار هم استفاده نمود، این اندازه ها رعایت شده و با یکدیگر برابر باشند.

این پرچم را می توان به صورت ریشه دوزی شده و بدون ریشه چاپ و تولید نمود.

همچنین پارچه هایی از جنس جیر در تهیه پرچم های تشریفات استفاده می شود. بسیاری از خریداران پرچم ساتن را به جیر ترجیح می دهند و این بنا به نیاز و هدف افراد تعیین می گردد. از طرفی طراحی روی انواع پرچم تشریفات نیز به موارد مختلفی بستگی دارد و بسته به نوع طرح متفاوت است. چاپ این طراحی از طریق چاپ سیلک و چاپ دیجیتال انجام شده و گاها این چاپ به صورت گلدوزی نیز ممکن است.

انواع چاپ در تهیه پرچم تشریفات

با این که اغلب مردم برای تهیه پرچم تشریفات سعی در کاهش هزینه های خود دارند اما همگی می دانند که با تهیه این  پرچم  اغلب سالیان سال می تواند مورد استفاده قرار گیرد و لذا دقت در انتخاب و چاپ آن در حفظ کیفیت اولیه موثر است.

از این رو انواع چاپ برای تهیه پرچم تشریفات وجود دارد که هر کس قادر به انتخاب آن خواهد بود.

پرچم تشریفات دارای چاپ دیجیتال اغلب از کیفیت بالایی برخوردار است و همچنین سرعت تهیه پرچم را نیز بالا می برد.

اگرچه در چاپ پرچم تشریفات مسائل بسیاری دخیل است اما در چاپ دیجیتال با یک کیفیت بالا در طرح می توان طرح های دارای تراکم بالا را به خوبی چاپ نمود. همچنین قابلیت شست و شوی آن باعث شده تا بسیاری از خریداران برای انتخاب در خرید خود از این نوع پرچم استقبال نمایند.

نکته قابل توجه در چاپ دیجیتال این است که این کار روی پارچه های جیر ممکن نیست و به همین خاطر تنها باید از پارچه ساتن استفاده نمود.

چاپ سیلک نیز یکی دیگر از انواع چاپ پرچم می باشد و معمولا تعداد تراکم رنگ کمتری را در بر گرفته و علاوه بر پارچه ساتن روی پارچه جیر هم چاپ می شود. همچنین چاپ سیلک را می توان در تیراژ بالا استفاده کرد و برای تیراژ های محدود استفاده از چاپ دیجیتال بهتر است.

انواع پایه پرچم تشریفات

برای تهیه انواع پرچم تشریفات باید از پایه های مناسبی استفاده نمود که قابلیت نصب و نگه داری پرچم با ابعاد بیان شده را داشته باشد.

پایه ها به صورت گرد که به پایه خورشیدی و یا پنجه ای که به پایه پنجه شیری معروف است تهیه می شوند و از جنس آلومینیوم و چدن نیز خواهند بود. بسته به کیفیت و نظر مشتریان می توان از انواع پایه در تهیه این پرچم استفاده نمود.

قیمت این محصول نیز تحت تاثیر موارد ذکر شده در بالا تغییر می کند و برای تعیین قیمت انواع پرچم تشریفات می بایست به موارد ذکر شده دقت نمود.

ما در ایرانیان پابلیش این افتخار را داشته ایم انواع پرچم های تشریفات را برابر با درخواست مشتریان و همراه با آخرین تکنولوژی های روز در صنعت چاپ و همچنین استفاده از بهترین متریال تولید و عرضه نموده و با کیفیتی مطلوب به مشتریانمان ارائه نماییم.

شما می توانید جهت سفارش پرچم تشریفات با ما تماس بگیرید.

5/5 ( 1 نظر )
گفتگوی آنلاین در واتس آپ