چاپ و تولید پرچم رومیزی

پرچم رومیزی برش لیزری

پارچه ساتن براق

  بدون ریشه با برش لیزری

پرچم رومیزی مدل تی

پارچه ساتن براق

بدون ریشه با برش لیزری مدل تی T

پرچم رومیزی ریشه دار

پارچه ساتن درجه یک به همراه

ریشه دوزی دوبل و چاپ دیجیتال

پرچم رومیزی لیزری

پرچم رومیزی دوقلو از جنس پارچه

ساتن براق بدون ریشه با برش لیزری

پرچم رومیزی تی یکطرفه

پارچه ساتن براق بدون

ریشه با برش لیزری مدل ال L

پرچم رومیزی کشورها

پرچم رومیزی دوقلو از جنس پارچه ساتن درجه

یک به همراه ریشه دوزی دوبل و چاپ دیجیتال

مشخصات پرچم رومیزی :

  • جنس پارچه : ساتن درجه يک مات ، ساتن درجه يک براق (توصيه ايرانيان پابليش ساتن درجه يک مات به جهت وزن بالاي پارچه و زيبايي بیشتر در نمايان شدن پرچم مي باشد.)
  • نوع ريشه دوزي : ريشه دوزي دوبل در تنوع رنگ مختلف که رنگ آن به انتخاب مشتري مي باشد .
  • نوع پايه و ميله :ميله فلزي به همراه پايه سنگي و پايه فلزي (که انواع پايه را مي توانيد در صفحه پايه پرچم مشاهده نماييد )
  • ارتفاع ميله : 42 سانتي متر
  • قطر پايه : 11 سانتي متر
  • ابعاد پرچم : 30×20 سانتي متر
  • نوع چاپ : چاپ سابليميشن

توضیحات و بررسی

پرچم رومیزی یکی از وسایلی است که در اغلب ادارات و دفاتر کاری و شرکت های مختلف بر روی میز مدیران ، کارمندان ، سالن های کنفرانس ، همایش ها ، سمينارها و …. استفاده می گردد.امروزه مشاغل کوچک هم علاقمند هستن تا ظاهري رسمي را در محل کسب و کار خود با قراردادن پرچم رومیزی تبلیغاتی بر روی ميز کارشان نمايان سازند . همچنین این پرچم بهترین هدیه تبلیغاتی از طرف شرکت ها و موسسات به مشتریان و یا عاملیت های مجاز و یا نمایندگی ها می باشد .

پرچم رومیزی در ابعاد و مواد مختلفی تهیه می شود که هر کدام می تواند مبنایی برای انتخاب خریداران باشد. خرید پرچم رومیزی نیاز به دانستن اطلاعاتی دارد که در ادامه به آن پرداخته شده است.

امروزه در بسیاری از شرکت ها و ادارات مختلف شاهد استفاده از این پرچم هستیم و این امر نشان دهنده ی اوج اهمیت و کاربرد پرچم می باشد. پرچم ها دارای نماد های مختلفی هستند که می توانند هر کدام بنا به هدفی مورد استفاده قرار بگیرند. اهمیت استفاده از یک پرچم رومیزی سبب شده تا بسیاری از خریداران نیز برای خرید این محصول توجه بیشتری نشان دهند و از این رو تلاش شده تا در این مطلب تمامی جوانب برای خرید پرچم های رومیزی بیان شود.

پرچم رومیزی

پرچم رومیزی چیست؟

یکی از سوالاتی که در ابتدای امر همواره پرسیده می شود، این است که پرچم رومیزی چیست. همانطور که پیش تر نیز بیان شد پرچم ها دارای نماد های مختلفی هستند که برای نمایش آن ها تلاش می شود. در واقع همانطور که از نام این محصول پیداست، پرچم رومیزی برای قرار دادن روی میز، کانتر و یا کمد تهیه می شود. این پرچم دارای نشان های مختلفی است که هر مرکز برای اهمیت به آن از آن استفاده خواهد کرد.

معمولا پرچم های رومیزی شامل پرچم کشور های مختلف و یا سازمان ها و ارگان های مختلف است که از نظر همه افراد یک مرکز و یا سازمان اهمیت زیادی دارد. اساسا هر سازمانی برای پایداری یک کشور و یا سازمان تشکیل شده است و استفاده از پرچم در این موارد می تواند میزان اهمیت را به رخ مخاطبان بکشد.

همچنین برخی از شرکت ها از این پرچم برای نمایش نام برند و نماد شرکت خود استفاده می کنند و در تلاشند تا آنچه را که سال ها برای نشان دادن آن به جامعه هدف خود تلاش نموده اند را در یک نگاه به مخاطبان خود عرضه کنند.

طراحی یک پرچم می تواند این اهداف را محقق سازد و از همین رو همواره توصیه می شود تا به جای استفاده از یک پرچم با ویژگی های نه چندان مناسب به دنبال کیفیت و طراحی بی نظیر و متفاوت بوده تا تحقق اهداف سریع تر گردد.

خرید پرچم رومیزی

یکی از ارکان مهم در خرید پرچم رومیزی بررسی ویژگی های این محصول می باشد. از آنجا که جنس، ابعاد و کیفیت پرچم های رومیزی تنوع بالایی دارد لذا پیش از هر چیز می بایست در این انتخاب دقت نمود تا در آینده بعد از گذشت مدت زمانی اندک، مجبور به پرداخت هزینه اضافی نگردید.

طراحی

مهم ترین مسئله در پرچم طراحی آن می باشد. اهمیت طراحی در پرچم کشور های جهان کمتر است زیرا نیازی به طراحی مجدد برای هر پرچم وجود ندارد و لذا باید کیفیت چاپ و سایر موارد را بررسی نمود. اما این مورد در برند های مختلف اهمیت زیادی دارد زیرا با طراحی تخصصی و جذاب می توان نگاه های زیادی را مجذوب کرد. پرچم نشان از اهمیت یک برند دارد و لذا با طراحی کارشناسانه می توان این هدف را اجرایی نمود.

کیفیت چاپ

علاوه بر طراحی کیفیت چاپ روی پرچم اهمیت زیادی دارد. مسلما رنگ هایی که در تولید پرچم  به کار می رود اثر فوق العاده ای روی طرح نهایی دارد و این تمایز را می توان در انواع پرچم رومیزی به وضوح مشاهده نمود.

کیفیت پارچه

کیفیت پارچه یکی از مهم ترین مواردی است که در خرید پرچم  و یا سفارش پرچم باید به آن توجه گردد. تهیه این پرچم معمولا از دو پارچه ساتن مات و براق است . این انتخاب به نظر مشتریان بستگی دارد. از آنجا که ساتن درجه یک معمولا وزن بیشتری دارد لذا برای پرچم رومیزی انتخاب مناسب تری است زیرا سنگینی پارچه باعث ایستایی درست پرچم شده و زیبایی بهتری خواهد داشت.

معمولا پایه پرچم با یک میله فلزی به پایه سنگی یا فلزی متصل می شود. انتخاب این پایه نیز بنا به نظر مشتریان است و باید در خرید پرچم رومیزی در نظر گرفته شود.

ارتفاع میله معمولا حدود 40 سانتی متر در نظر گرفته می شود و ابعاد پرچم نیز با 30 سانتی متر طول و 20 سانتی متر عرض تهیه می گردد.

نتیجه گیری

از آنجا که هر یک موارد ذکر شده روی انتخاب و خرید پرچم رومیزی اثر گذار است لذا می بایست پیش از خرید درباره آن اطلاعات جامعی را به دست آورد. اگرچه هزینه تمام شده برای تهیه پرچم متفاوت است اما رنج قیمتی مشخصی دارد و در صورتی که از مراکز معتبر خریداری گردد، این هزینه به مراتب کاهش خواهد یافت.

در سال های اخیر تقاضا برای خرید پرچم رومیزی افزایش یافته است و همین امر سبب شده تا مراکزی برای ارائه ی این محصول تاسیس شوند. انتخاب مرکزی مناسب منجر به افزایش رضایت مشتریان از سفارشات خود می گردد و لذا ضرورت آن احساس می شود.

ما در ایرانیان پابلیش پرچم رومیزی را با بهترین کیفیت در چاپ و به صورت ریشه دوزی شده و یا بدون ریشه به همراه هر گونه طراحي، از جمله آرم شرکتها ، علائم تجاري ، نشانه های سازمانی ، و پرچم با کيفيت جهاني را توليد خواهيم کرد. شرکت ایرانیان پابلیش آمادگی خود را جهت تولید و فروش پرچم های رومیزی  با بالاترین کیفیت و برطبق استانداردهاي بين المللي و قیمتی بسیار مناسب در کوتاهترین زمان اعلام می نماید.

شما مي توانيد برای سفارش پرچم رومیزی از طریق تماس با ما اقدام نمایید .
4.7/5 ( 3 نظر )
گفتگوی آنلاین در واتس آپ